Anděl kovový - na čajovou svíčku, barva stříbrná
Kód: ARKOA8517 SILDetailní popis produktu
Tento elegantní kovový anděl ve stříbrné barvě je dokonalou stolní dekorací, která oživí váš interiér a dodá mu kouzelnou vánoční atmosféru. Se zapálenou čajovou svíčkou, která jemně osvětluje okolí, vytvoříte příjemnou a útulnou sváteční náladu v každé místnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957646332 |
| Barva: | Stříbrná |
| Šířka: | 14 cm |
| Hloubka: | 10 |
| Výška: | 35 cm |
| Materiál: | Kov |
| Funkce: | Na svíčku |
| Sezóna: | Vánoce |
| Alternativní sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 250 g |
| Druh: | Anděl |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




