Domeček perníkový - závěsný, polyresin, LED, mix 2, cena za 1 ks
Kód: ARPER011Detailní popis produktu
Závěsná dekorace v podobě perníkového domečku bude krásnou ozdobou pro vánoční čas. Jedná se o mix dvou druhů, které se liší tvary. Oba však spojuje hnědá barva a bílé zdobení, takže vypadají, jako by je upekl a vyzdobil sám mistr cukrář. Domečky jsou vybaveny LED osvětlením uvnitř, takže nabízí možnost obohatit jemným světlem váš sváteční prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957708634 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 7 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Materiál: | Polyresin |
| Funkce: | LED osvětlení |
| Počet kusů v kartonu: | 48 |
| Počet kusů v boxu: | 6 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Počet baterií: | 2 |
| Hmotnost (g): | 100 g |
| Typ baterie: | LR44 |
| Druh: | Domeček |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




