Duch na špejli - dřevěný, mix 3 barev, cena za balení (6 ks)
Kód: AROC4061Detailní popis produktu
Strašidlo na zápichu ve třech barevných variantách bude skvělým základem pro tvorbu té správné výzdoby na Halloween a dušičkové období. V jednom balení najdete 6 kusů těchto dřevěných ozdob a všechny tři barevné varianty - oranžovou, černou a béžovou. Můžete si tak hravě vytvořit správně děsivé prostředí, které bude hrát barvami a nejrůznějšími strašidelnými prvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957641986 |
| Barva: | Vícebarevná |
| Šířka: | 9 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Sezóna: | Halloween |
| Alternativní sezóna: | Podzim |
| Hmotnost (g): | 12 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




