Dýně - dřevěný zápich, mix 2 barev, cena za balení (6 ks)
Kód: AROC4106Detailní popis produktu
Vytvořte si nádhernou podzimní výzdobu i díky dřevěnému zápichu v podobě dýně. V jednom balení jich najdete rovnou 6, a v mixu 3 barevných variant - oranžové, černé a béžové. Právě zápichem si hravě vyzdobíte truhlíky, květináče, věnce a další podobná místa, a nepotřebujete k tomu moc prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957642389 |
| Barva: | Vícebarevná |
| Šířka: | 7 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Sezóna: | Podzim |
| Alternativní sezóna: | Halloween |
| Hmotnost (g): | 6 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




