Flower box - papírový obal, šedá barva, cena za 1 ks
Kód: ARSF35177Detailní popis produktu
Flower box je stále oblíbenější novinkou v květinovém aranžmá; dokonale slaďuje krásu květinové vazby s netradičním obalem a vytváří tak originální dárek, který potěší každého.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957964047 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 8 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Materiál: | Papír |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 60 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




