Flower box papírový - styl obálky, barva šedá
Kód: ARSF1217Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957860615 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 23 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Materiál: | Papír |
| Počet kusů v kartonu: | 200 |
| Počet kusů v boxu: | 10 |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 90 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




