Houbový domeček - keramika, LED osvětlení, hnědý
Kód: ARMT759Detailní popis produktu
Keramický houbový domeček s LED osvětlením je dokonalou podzimní dekorací. Hnědý klobouk, béžová noha a roztomilé mini hříbky místo komínku i u vchodu mu dodávají pohádkový vzhled. Vytvoří kouzelnou atmosféru, ať už doma, nebo v jiných prostorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957698027 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 9 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Funkce: | LED osvětlení |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Počet kusů v boxu: | 4 |
| Sezóna: | Podzim |
| Počet baterií: | 2 |
| Hmotnost (g): | 260 g |
| Typ baterie: | LR44 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




