Hvězda závěsná - dřevo, přírodní b., cena za balení (8 ks)
Kód: AROC4077 NATDetailní popis produktu
Zkrášlete si vánoční stromeček nebo jiné vhodné prostory s našimi dřevěnými vánočními ozdobami na pověšení ve tvaru hvězdiček. Jsou všechny v přírodní barvě dřeva a balené po 8 kusech v sáčku, přičemž každá z nich je opatřena provázkem k okamžitému pověšení na místo určení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957641610 |
| Barva: | Přírodní |
| Šířka: | 7 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Funkce: | Na pověšení |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 7 g |
| Rozměr balení (cm): | 14x3x17 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




