Karafiát mini - umělý řezaný, barva růžovo-bílá
Kód: ARKU4191-WHPKDetailní popis produktu
Toužíte po květinové výzdobě, která vypadá skvěle a zároveň vydrží velmi dlouhou dobu stejně svěží? V tom případě bude pro Vás varianta umělé řezané květiny, třeba v podobě mini karafiátu v bílo růžové barvě tou ideální volbou. Výzdoba ze živých rostlin většinou vydrží v plné kráse pouze několik dní, což u této nehrozí. Je vysoce zdařilou kopií živé varianty a představuje řezanou část rostliny v plném květu, čehož není jednoduché v takové míře mnohdy vůbec docílit. Nemusíte se ani vázat na roční období, kdy zrovna tato rostlina kvete a můžete si tak vychutnávat její krásu po celý rok. Vneste si do svého oblíbeného prostoru, nebo pro významnou událost, prvky přírodní romantiky, svěžesti a barevnosti s touto umělou řezanou květinou, případně kombinací s dalšími druhy z naší pestré nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957886554 |
| Druh rostliny: | Karafiát |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 15 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Materiál: | Textil |
| Počet kusů v kartonu: | 336 |
| Počet kusů v boxu: | 48 |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 50 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




