Klec kovová, sada 2ks.
Kód: ARUM0854 WTDetailní popis produktu
Tato bílá kovová klec je jako prázdné nepopsané plátno, které vám umožní vyjádřit svou kreativitu. S háčkem na vrcholu konstrukce ji můžete snadno pověsit na místo určení. Využijete tím ideálně volného místa v prostoru. Do klece můžete vkládat libovolné ozdobné předměty, květinové přízdoby a další dekorace. Klec má elegantní vzhled a má horní odklopnou část, která usnadňuje vkládání ozdobných věcí. Je k dispozici v sadě dvou různých velikostí. Může ozdobit váš interiér po celý rok a přinést do něj unikátní stylovou dekoraci. Mimo to je vhodná i pro venkovní prostory, jako jsou altánky, pergoly a další zastřešená místa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957557119 |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm: | 12,5x12,5x24 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV: | 14,5x14,5x31 cm |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 15 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Materiál: | Kov |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 667 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




