Koník houpací - 19 cm, polyresin, imitace dřeva
Kód: ARKEO089-LDetailní popis produktu
Tato soška houpacího koníka z polyresinu s povrchem dokonale napodobujícím dřevo přináší do vašeho domova příjemné oživení. S výškou 19 cm je ideální pro ozdobení poliček nebo stolů, zejména v zimním a vánočním období. Elegantní textura dřeva a roztomilý design koníka dodají každé místnosti dokonalý rustikální nádech pohody a sváteční nálady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957702502 |
| Barva: | Přírodní |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Materiál: | Polyresin |
| Funkce: | Dekorační |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Počet kusů v boxu: | 2 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 310 g |
| Druh: | Koník |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




