Koš kovový, s látkou.
Kód: AROV4133-VDetailní popis produktu
Udržujte si doma uspořádaný a čistý prostor s naším stylovým kovovým košem. Je nejen praktickým řešením pro uložení prádla či různých předmětů, které je potřeba někam dát, ale také elegantním doplňkem v místnosti. Kovový koš je po stranách vybaven uchy, které nejen dodávají estetický prvek, ale zároveň usnadňují jeho snadné přenášení a manipulaci i s jeho obsahem. Je dostatečně prostorný a uvnitř se nachází pevná a odolná látka, která vytváří jemný polštář pro vaše cenné věci. Je důležitou součástí produktu i proto, že kovovou konstrukcí nepropadnou žádné drobnější předměty. Látka je navíc snadno vyjímatelná a dá se jednoduše vyprat, což zajišťuje snadné udržování čistoty a hygieny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957548735 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Materiál: | Kov |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 525 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




