Košík proutěný - obal na květiny, kulatý, tmavě hnědý
Kód: AROV4044 WTDetailní popis produktu
Tmavě hnědý kulatý proutěný obal na květiny s praktickou igelitovou vložkou a dvěma uchy. Tento stylový kousek je skvělým doplňkem pro vaše rostliny, který zaručuje snadnou manipulaci a přidává přírodní šarm do každého interiéru či exteriéru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957652210 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Materiál: | Proutí |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 240 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




