Kříž na zápichu - dřevěný, barva přírodní, cena za balení (6 ks)
Kód: AROC4092 NATDetailní popis produktu
Dřevěný kříž na zápichu v přírodní barvě je jednoduchou a vkusnou dekorací, která se hodí zejména pro pietní aranžmá nebo pro vhodná místa na zahradě či v interiéru. Balení obsahuje rovnou 6 stejných kusů, které snadno zapíchnete do půdy či květináče.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957641740 |
| Barva: | Přírodní |
| Šířka: | 4 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Funkce: | Zápich |
| Sezóna: | Podzim |
| Alternativní sezóna: | Halloween |
| Druh: | Kříž |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




