Lapač snů z peří - barva šedá
Kód: ARAK6119-GREYDetailní popis produktu
Lapač snů, tradiční indiánský amulet, zachytával špatné sny ve svých pavoučích sítích a chránil tak spící osobu před nočními můrami a zlými energiemi. Dnes je lapač snů populární jako dekorativní prvek a součást boho stylu. Často se umisťuje na okna domů i kanceláří. Tak jako tradiční lapače snů má i tento populární dekorativní prvek kruh, který symbolizuje cyklus života, a je zdoben peřím - symbolem lehkosti a měkkosti. Dozdoben je drobnými perličkami, které jsou spojovány s čistotou a nevinností. Nechť i do vašeho domova přinese klid, mír a harmonii!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957882976 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 11 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Materiál: | Peří |
| Počet kusů v kartonu: | 180 |
| Počet kusů v boxu: | 90 |
| Sezóna: | Celorok |
| Alternativní sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 50 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




