Medvěd se šálou - polyresin, hnědý, mix 2, cena za 1 ks
Kód: ARAL1712Detailní popis produktu
Roztomilý medvěd se šálou kolem krku vnese do vašeho domova veselou a hravou atmosféru. Tato polyresinová figurka je dostupná ve dvou variantách, přičemž se liší svou polohou a barvou šály. Jedná se tak o ideální dekoraci pro vánoční výzdobu, která krásně doplní sváteční atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957707347 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 9 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Materiál: | Polyresin |
| Funkce: | Dekorační |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Počet kusů v boxu: | 2 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 165 g |
| Druh: | Medvěd |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




