Narcis - umělá kytice, žlutá barva
Kód: ARSG6018 YELDetailní popis produktu
Představte si krásu přírodních květin bez potřeby jejich udržování. Umělé kytice ze žlutých narcisek jsou dokonalou volbou pro ty, kteří si přejí dodat svěžest jara a eleganci svým prostorům, ale nemají možnost nebo chuť se starat o živé rostliny. Vzhled kytice je díky svému provedení a důrazem na detaily s použitím kombinace plastu a textilu velmi realistický. Můžete si naplno a trvale vychutnávat krásu plných květů bez hrozby jejich uvadnutí a opadání. Díky širokému sortimentu různých dalších druhů květeny v našem portfoliu, se nabízí spousta možností, jak je kombinovat podle svého vkusu a dekorativního stylu. S našimi umělými kyticemi získáte trvalou květinovou výzdobu, která vám dodá nikdy nekončící radost a potěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957551513 |
| Druh rostliny: | Narcis |
| Barva: | Žlutá |
| Šířka: | 16 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Materiál: | Textil |
| Počet kusů v kartonu: | 144 |
| Počet kusů v boxu: | 12 |
| Sezóna: | Jaro |
| Hmotnost (g): | 25 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




