Obal kovový - kulatý, nízký, s ornamenty, bílo-měděný
Kód: ARAB2176Detailní popis produktu
Zapomeňte na obyčejné nádoby a dopřejte svým květinám luxusní prezentaci s tímto originálním kovovým obalem se zdobnými bílými ornamenty. Tento produkt má všechny předpoklady k tomu, aby zdůraznil krásu a grácii rostliny de něj zasazené a zároveň ji chránil před vnějšími vlivy. Když naše dekorační kovové obaly spojíte s vybranými květinami, vytvoříte dokonalou souhru, která bude přitahovat pozornost vašich návštěvníků a vám činit potěšení. Neváhejte a získejte ten správný doplněk pro své milované květiny, oživte svůj prostor a užívejte si jejich krásy v novém světle. Ať už máte rádi pestrobarevné kytice plné života nebo elegantní solitéry s delikátními květy, díky naší široké nabídce kovových obalů máte možnost vybrat si ten nejlepší.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957547288 |
| Barva: | Měděná |
| Šířka: | 11 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Průměr (cm): | 18 cm |
| Materiál: | Kov |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 200 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




