Obal plastový aranžovací.
Kód: ARPLP013-21 WHITEDetailní popis produktu
Hledáte snadno udržovatelný, ale zároveň elegantní obal na květiny, se kterým bude radost pracovat a vaše rostliny v kombinaci s ním budou vypadat naprosto úžasně? Skvělým řešením je tento plastový aranžovací obal. Je lehký a manipulace s ním je snadná, což umožňuje hravé aranžování a vytváření nádherných květinových kompozic s vynaložením minimálního úsilí. Jeho nespornou výhodou je i schopnost bránit pronikání vody do podkladu, což chrání povrchy před nežádoucími skvrnami a poškozením. Nechte svou fantazii volný průběh a přineste do svého prostoru krásu a radost s tímto plastovým obalem na květiny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 5905907214633 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 21 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Materiál: | Plast |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 300 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




