Rolničky kovové střední - na pověšení, zlaté, cena za balení (6 ks)
Kód: ARKLS2038 WT ARKLS2038 GOLD ARKLS2038 RED Zvolte variantuDetailní popis produktu
Vytvořte si nádherné vánoční prostředí s těmito velkými kovovými rolničkami na provázku ve zlatém odstínu, balené po 6 kusech v PVC boxu. Jsou známé tím, že po zatřesení se rozezní svým charakteristickým zvukem, ale v tomto případě nám poslouží spíše jako stylová závěsná ozdoba. Dekorativní motivy sněhových vloček a hvězdiček na každé rolničce, nám připomínají, že současně s Vánocemi, nastal čas zimy. Jsou k dispozici i v mnoha jiných odstínech, které můžete libovolně kombinovat podle svého vkusu, ať už si přejete vytvořit harmonický jednobarevný celek nebo pestrobarevnou vánoční výzdobu. Umístěte je klasicky na vánoční stromeček, nebo kamkoliv jinam, kde si přejete navodit tu pravou sváteční atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Zlatá |
| Šířka: | 4 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Materiál: | Kov |
| Funkce: | Na pověšení |
| Počet kusů v kartonu: | 72 |
| Počet kusů v boxu: | 12 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 9 g |
| Druh: | Rolnička |
| Rozměr balení (cm): | 4x4x21 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




