Růže vazbová - umělý květ, staro-růžový, cena za balení (12 ks)
Kód: ARKUM3311-OLDPINKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Hlavičky růží jsou nezbytným dekorativním prvkem pro vytváření květinových aranží, věnců, girland a dalších prvků vaší výzdoby. Každý květ je pečlivě vyroben tak, aby vypadal jako živý. S pomocí těchto nádherných květů ve starorůžové barvě lze vytvořit kompozice plné romantiky a elegance pro jakoukoliv příležitost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957967222 |
| Druh rostliny: | Růže |
| Barva: | Růžová |
| Šířka: | 10 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Materiál: | Textil |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 110 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




