Skřítek - látková figurka, sedící, bílo-zelená
Kód: ARANE9710Detailní popis produktu
Roztomilý látkový skřítek v zeleno-bílém zimním oblečení vnese do vašeho domova veselou a hřejivou atmosféru. Jeho bílé huňaté vousy, špičatá čepice s bambulí a celkově příjemný vzhled zútulní každý interiér. Tato látková figurka, hebká na dotek, se skvěle hodí jako dekorace na poličku, stůl nebo ji můžete umístit i na pohovku nebo gauč, kde vám bude dělat hravou společnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957702038 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 19 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Materiál: | Látka |
| Počet kusů v kartonu: | 12 |
| Počet kusů v boxu: | 2 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 410 g |
| Druh: | Skřítek |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




