Skřítek - látková figurka, visící nohy, béžovo-hnědá
Kód: ARANE9717Detailní popis produktu
Roztomilý látkový skřítek v béžovo-hnědém teplém oblečení vnese do vašeho domova veselou a hřejivou atmosféru. Jeho bílé huňaté vousy, špičatá čepice s bambulí a celkově příjemný vzhled zútulní každý interiér. Tato látková figurka, hebká na dotek, se skvěle hodí jako dekorace na poličku, stůl nebo ji můžete umístit i na pohovku nebo gauč, kde vám bude dělat hravou společnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957702212 |
| Barva: | Béžová |
| Šířka: | 8 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Materiál: | Látka |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Počet kusů v boxu: | 3 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 230 g |
| Druh: | Skřítek |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




