Smrk na špalku - mini, výška 44 cm, zelený, ojíněný
Kód: ARVAN209Detailní popis produktu
Malý umělý stromeček vysoký 44 cm, stojící na dřevěném špalku, je skvělým doplňkem pro vaši vánočně zimní výzdobu. Jeho povrch s imitací zasněžení, přináší do vašeho interiéru tu správnou zimní atmosféru. Svými nevelkými rozměry si snadno najde místo na každém stolku, poličce nebo komodě. Užijte si kouzlo zimního období s tímto roztomilým umělým stromečkem, který přinese do vašeho domova radost a potěšení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957639938 |
| Barva: | Zelená |
| Šířka: | 15 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Materiál: | Plast |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Počet kusů v boxu: | 2 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 390 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




