Smrk - umělá převislá větev, se šiškami, zelená, ojíněná
Kód: ARVED007Detailní popis produktu
Girlanda z umělých větví smrku s ojíněným vzhledem přináší do vašeho prostoru tu pravou vánoční atmosféru. Tato elegantní dekorace nádherně imituje přírodní krásu smrku, přičemž ojíněný efekt dodává dojem čerstvosti a omrznutí. Tato dekorace svým provedením a barvami bude univerzálním doplňkem pro vánoční výzdobu. Přidejte do svého prostoru krásný estetický prvek inspirovaný přírodou, který vám poslouží na mnoho dalších sezón.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957615086 |
| Druh rostliny: | Smrk |
| Barva: | Zelená |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Materiál: | Plast |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Počet kusů v boxu: | 6 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 268 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




