Sněhové vločky - dřevo, mix 3 vel., bílé, cena za balení (18 ks)
Kód: AROC4070 WT AROC4070 NAT Zvolte variantuDetailní popis produktu
Nechte naplno proniknout do svých domovů, či jiných oblíbených prostor, tu pravou sváteční atmosféru, i díky dřevěným vánočním ozdobám ve tvaru sněhových vloček. Jsou všechny v bílé barvě a balené po 18 kusech v sáčku, kde najdete mix tří různých velikostí. Je už jen na fantazii a dekorativních schopnostech každého z vás, jak s těmito ozdobami naloží. Každopádně jsou výborným základem pro tvorbu různorodých svátečních aranží, dotvářených vlastníma rukama.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 7 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Funkce: | Na aranžování |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 40 g |
| Druh: | Hvězda/Vločka |
| Rozměr balení (cm): | 14x3x17 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




