Sova - figurka z polyresinu, imitace kamene
Kód: ARALA711Detailní popis produktu
Kouzelná sova z polyresinu je představitelem moudrosti a tajemství, která svým půvabným vzhledem zkrášlí váš prostor. Pohled na ní vás přenese do temných nočních lesů, ve kterých je jejich strážcem a zároveň i průvodcem. Velké oči sovy jsou jejím charakteristickým rysem, zrcadlícím její schopnost vnímat svět kolem sebe i v době, kdy naším zrakem nevidíme zhola nic. Zvýrazňují její mystickou přítomnost a dodávají do prostoru jedinečnou a tajemnou atmosféru. Ať už si zvolíte kterýkoliv druh sovy z naší široké nabídky, bude to vždycky elegantní a výjimečný prvek, který oživí váš domov i zahradu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957526092 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 14 cm |
| Hloubka: | 10 |
| Výška: | 18 cm |
| Materiál: | Polyresin |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Počet kusů v boxu: | 2 |
| Sezóna: | Zahrada |
| Alternativní sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 420 g |
| Druh: | Sova |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




