Srdce proutěné.
Kód: AROC3776Detailní popis produktu
Proutěný věnec v přírodní barvě ve tvaru srdce bude skvělým základem pro ty, kteří si rádi vytváří vlastní výzdobu. Proutí je výborný materiál, který nabízí snadné aranžování a vkládání či lepení různých přízdob na povrch. Je velmi lehký a snadno se s ním pracuje. Působí jako nepopsaná prázdná tabule, která čeká na naše kreativní nápady. Vždy, když se nám podaří vyrobit si něco pěkného vlastníma rukama, máme z toho obzvlášť velkou radost a potěšení. Díky prázdnému proutěnému věnci máte možnost takového cíle dosáhnout a projevit své schopnosti a dovednosti naplno.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957529185 |
| Barva: | Přírodní |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Průměr (cm): | 35 cm |
| Materiál: | Proutí |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 720 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




