Stojan kovový.
Kód: ARUM0929 WTDetailní popis produktu
Tento kovový stojan s příčkami ve stříbrné barvě je všestranným řešením pro zavěšení různých praktických předmětů, případně i dekorací. Konstrukce je složena z jedné nohy na podstavci, a zbytek tvoří vodorovné tyče ve čtyřech různých výškových úrovních zakončené kulatým koncem. Horní závěsná tyč je nejkratší a každá další spodnější je delší. Doporučuje se tak rovnoměrné zatížení obou stran stojanu, aby byla zajištěna jeho stabilita. Tento stojan vám pomůže udržovat věci dobře uspořádané a přehledné, nebo být skvělým prostředkem pro vytvoření jedinečné vánoční výzdoby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957571924 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusů v kartonu: | 8 |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Alternativní sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 813 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




