Svícen adventní - kovový, zlatá barva
Kód: ARUM0925 GOLD ARUM0925 SIL Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tento kovový svícen ve zlaté barvě je dobrým základem pro tvorbu vlastní kreativní vánoční a zejména adventní výzdoby. Obsahuje celkem čtyři držáky pro širší svíčky a zbytek tvoří ozdobná konstrukce na nožičkách s dostatečným prostorem pro aranžování. Svojí univerzálností a všestranností nabízí nepřeberné množství využití a je jen na vaší fantazii a dekoračních schopnostech, jak s ním naložit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Zlatá |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Materiál: | Kov |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 516 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




