Svícen kovový - na 4 kónické svíčky, kruhový, zlatý
Kód: ARUM1036 WT ARUM1036 GOLD ARUM1036 SIL Zvolte variantuDetailní popis produktu
Elegantní kovový svícen v podobě kulatého tácu, na kterém najdeme držáky pro 4 kónické svíčky, zajišťuje vyvážený design a estetický vzhled. Tento zlatý svícen je ideální pro vánoční a adventní výzdobu, ať už ho použijete samotný nebo ho ozdobíte dalšími dekorativními prvky. Buďte kreativní a vytvořte si úchvatné vánoční aranžmá, které zvýrazní krásu vašeho svátečně zdobeného domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Zlatá |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusů v kartonu: | 16 |
| Počet kusů v boxu: | 4 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 400 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




