Svícen perníkový - keramika, zimní motiv, na čaj. svíčku, mix 2, cena za 1 ks
Kód: ARARK3735Detailní popis produktu
Nádherné svícny v mixu 2 druhů, které vypadají, jako by byly vyrobené z perníku a ozdobené sladkou bílou polevou, budou skvělou volbou pro vánoční výzdobu. Mají kalíšky rozměrem vhodné pro vložení čajových svíček. Jeden je ozdoben dvěma stromečky a druhý domečkem a stromečkem. Ozdobíte si tak snadno a rychle poličky i stoly, čímž navodíte tu pravou sváteční atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957705152 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 9 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Počet kusů v kartonu: | 48 |
| Počet kusů v boxu: | 2 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 150 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




