Tác keramický - perníková vločka, hnědá, cena za sadu 2 ks
Kód: ARARK3736Detailní popis produktu
Dekorační keramické tácy, jejichž design věrně napodobuje perník se sladkou bílou polevou, budou ideálním základem pro vánoční aranžování. Mají hvězdicovitý tvar o osmi cípech, přičemž jejich dna jsou zdobená bílou sněhovou vločkou.
Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957704230 |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm: | 15x15x2 |
| Velikost (velká) ŠxHxV: | 19x19x3 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 19 cm |
| Hloubka: | 19 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 510 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




