Túje - umělá girlanda, zelená, ojíněná
Kód: ARVED014Detailní popis produktu
Umělá girlanda z větviček túje vypadá jako ze živého chvojí, díky detailnímu zpracování a jemnému ojínění, které připomíná námrazu. Sytě zelená barva dodává přirozený vzhled a umožňuje univerzální využití zejména při vánoční výzdobě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957705930 |
| Druh rostliny: | Túje |
| Barva: | Zelená |
| Šířka: | 10 cm |
| Hloubka: | 10 |
| Výška: | 180 cm |
| Materiál: | Plast |
| Počet kusů v kartonu: | 16 |
| Počet kusů v boxu: | 4 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 720 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




