Zvonkohra, kovovo-dřevěná.
Kód: ARZV818227Detailní popis produktu
Orientální zvonkohra v kombinaci dřeva a kovu, krásně prozvoní tiché a prázdné chvíle něžnými tóny. Díky kovovým částem je zvuk této zvonkohry opravdu jedinečný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957818227 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 12 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Sezóna: | Zahrada |
| Alternativní sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 400 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




