Zvonkohra kovová - s motýlem, barva bílá
Kód: ARUM0763 WT ARUM0763 COP Zvolte variantuDetailní popis produktu
Kovová zvonkohra v bílém odstínu je doplněna o dekorativního motýla, který přidává jemný přírodní prvek. Zvonkohra je tvořena několika kovovými trubkami zavěšenými na řetízku a tenkých provázcích, které při pohybu vytvářejí příjemný zvukový efekt. Díky háčku v horní části je snadno zavěsitelná na terasu, balkon nebo do interiéru. Je vhodná pro vytvoření klidné atmosféry a vizuálního oživení prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 13 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusů v kartonu: | 6 |
| Sezóna: | Zahrada |
| Hmotnost (g): | 55 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




