Anděl kovový - na postavení, vel. XL, měděný
Kód: ARKOB003-XLDetailní popis produktu
Vyzdobte si váš oblíbení prostor originální ozdobou v podobě elegantního kovového anděla na postavení extra velkých rozměrů. Jeho hrubý, metalický a zároveň lesklý povrch, odráží dokonale paprsky světla a tím vám vznikne nádherný světelný efekt, zejména při zapálení svíček. Svou měděnou barvou se nejlépe hodí pro Vánoční období, kdy perfektně zapadne do sváteční výzdoby. Anděla tak jednoduše umístěte na poličku, stůl, komodu, okenní parapet a další viditelná místa, odkud vám bude přinášet potěšení a zároveň pocit ochrany a bezpečí domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957635930 |
| Barva: | Měděná |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 39 cm |
| Výška: | 56 cm |
| Materiál: | Kov |
| Funkce: | Dekorační |
| Počet kusů v kartonu: | 6 |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Alternativní sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 625 g |
| Druh: | Anděl |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




