Borovice - umělá větev se šiškou, zelená
Kód: ARUKH028Detailní popis produktu
Umělá větev borovice se šiškou, která věrně napodobuje živé jehličí v přirozených zelených odstínech. Díky detailnímu zpracování působí velmi realisticky a nikdy neopadá. Skvělá jako přízdoba do vánočních aranžmá, věnců či dalších dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957717643 |
| Druh rostliny: | Borovice |
| Barva: | Zelená |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Materiál: | Plast |
| Počet kusů v kartonu: | 144 |
| Počet kusů v boxu: | 12 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 90 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




