Obal na květiny - truhlík, kovový, zelený
Kód: ARKK143 GRNDetailní popis produktu
Zelený kovový obal na květiny v podobě truhlíku nabízí pevné a stabilní provedení s jemnou texturou včelí plástve, která dodává dekorativní efekt. Je vhodný pro umístění na okenní parapet, balkon nebo terasu a díky odolnému materiálu je navržen pro dlouhou životnost i při venkovním použití. Povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu a ochranu proti povětrnostním vlivům. Praktický tvar umožňuje pohodlné zasazení rostlin a květinových aranžmá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957686369 |
| Barva: | Zelená |
| Šířka: | 29 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 300 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




