Ozdoby skleněné - pr.7 cm, měděno-zlaté, cena za balení (9 ks)
Kód: ARVAK024-MEDENA 2Detailní popis produktu
Kulaté skleněné vánoční ozdoby o průměru 7 cm, balené po 9 kusech v PVC krabičce, jsou ideální pro ozdobení vánočního stromečku nebo k zavěšení kdekoliv jinde. Jejich měděná až zlatá barva a kombinace matných a lesklých povrchů, přináší do vašeho domova nádherný odstín pro sváteční chvíle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957731069 |
| Barva: | Měděná |
| Šířka: | 7 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Materiál: | Sklo |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 250 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




