Smrk v květináči - 40 cm, umělý, zelený, jemně ojíněný
Kód: ARUKH016Detailní popis produktu
Umělý smrček v plastovém květináči o výšce cca 40 cm, přináší kouzlo zimní přírody do vašeho domova. Jeho jemně ojíněný vzhled dodává pocit čerstvého sněhu a mrazu. Ideální pro vánoční výzdobu jako trvalá ozdoba, která nikdy neuvadne a neopadá. Skvěle se hodí na stůl, parapet nebo jiné vhodné místo v interiéru, nebo i venkovních prostorech. Ozdobit si jej můžete různými světýlky či drobnými dekoracemi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE MĚSÍCE |
|---|---|
| EAN: | 8591957705657 |
| Barva: | Zelená |
| Šířka: | 28 cm |
| Hloubka: | 28 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Materiál: | Plast |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Sezóna: | Vánoce |
| Hmotnost (g): | 485 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




