Obal na květiny - keramika, zaoblený, bílo-béžový
Kód: ARGA503-MDetailní popis produktu
Zaoblená keramická váza v bílé barvě s elegantní texturou nabízí skvělý způsob, jak zvýraznit půvab každé rostliny. Její sofistikovaný design přitahuje pozornost a dodává prostoru svěží, moderní vzhled. Ideální pro všechny typy rostlin, tato váza se stane dokonalým doplňkem vašeho interiéru, ať už ji umístíte na stůl, polici nebo jiné viditelné místo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keramická dekorace |
|---|---|
| EAN: | 8591957678791 |
| Barva: | Béžová |
| Šířka: | 17 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Počet kusů v kartonu: | 8 |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost (g): | 1250 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




