Koš na prádlo plátěný, barva šedivá.
Kód: ARDD3130Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| EAN: | 8591957558888 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Výška: | 72 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 0.55 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 0.58 kg |
| Materiál: | Polyester 100% |
| Sezóna: | Celorok |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




