Kusový koberec Srdce Ježíše
Kód: MK172105Detailní popis produktu
Jedná se o koberce, které mají velmi zajímavý vzhled, ale též nadchnou jednoduchou údržbou a pevností. Jejich střižený vlas je vyroben ze 100% polypropylenu BCF (Bulked Continuous Filament) jedná se o vlákna polypropylenu spojená do dlouhých kontinuálních filamentů. To propůjčuje kobercům jednoduchost v čištění.- Certifikát Oeko-Tex
Weltom
Společnost Weltom patří mezi nejstarší výrobce koberců a běhounů v Polsku. Továrnu na koberce založil Edward Roland v roce 1846 v Tomaszow Mazowiecki. Po válce byla továrna na koberce znárodněna a od té chvíle pojmenována „WELTOM“. Sortiment společnosti byl rozšířen o čalounění, kokosové obložky do dveří další textilní výrobky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusové koberce |
|---|---|
| EAN: | 5907808333352 |
| Barva: | Hnědá |
| Celková výška: | 10 mm |
| Výška vlasu v mm: | 7 mm |
| Váha vlasu: | 570 g/m2 |
| Hustota vlasu: | 192 000 n./m2 |
| Celková váha: | 1250 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen BCF |
| Typ vlasu: | Střižený - komfortní |
| Podklad: | Textil |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty, Absence těžkých kovů, Certifikát Öko-Tex |
| Styl: | Retro |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení, Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj, Ložnice |
| Země původu: | Polsko |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek k poslání zdarma |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




