Matrace OSCAR výška 26 cm (š.90cm)
Kód: 2038957Související produkty
Detailní popis produktu
Vhodná pro každodenní spaní
Matace OSCAR je určena pro trvalé užívání na posteli, vhodná pro dospělé i děti. Poskytuje komfortní oporu a pohodlí po celý den.

Vysoká konstrukce
S výškou 26 cm nabízí dostatečnou tloušťku pro pohodlné ležení a snadné vstávání. Ideální pro použití s různými typy roštů a potahů.

Vhodná do ložnic a pokojů
Perfektní volba pro domácí ložnice, studentské pokoje nebo hostinské místnosti. Snadno se kombinuje s ostatním nábytkem a doplňky.

Snadná údržba
Potah z látky 280 g je odnímatelný a pratelný, což usnadňuje čištění a udržování hygieny. Vhodná pro alergiky.

Jakou nosnost má matrace OSCAR?
Matace je navržena tak, aby unesla běžnou zátěž dospělého uživatele, a splňuje standardní požadavky na pevnost a odolnost.
Je možné ji použít s lamelovým roštem?
Ano, matrace OSCAR je kompatibilní s lamelovými rošty, které podporují její konstrukci a zajišťují správnou ventilaci.
Jaké jsou možnosti doručení?
Matrace je dostupná skladem s dodáním do 12 dnů. Doručení je možné přímo do bytu nebo na vámi zvolenou adresu.
Matrace OSCAR o výšce 26 cm a o šířce 90 cm.
Pružina Bonell. Látka 280gr.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




