Skříň Filemon R1 sonoma/grafit lesk

Kód: FAL0201011103
6 518 Kč 5 387 Kč bez DPH
SKLADEM - dodání do 12 dnů (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktické úložné řešení do ložnice

Skříň Filemon R1 nabízí dostatek prostoru pro zavěšení oblečení i uložení na polici. Je ideální pro organizaci šatníku v ložnici nebo předsíni.

Produktový obrázek 1

Odolný materiál pro každodenní použití

Vyrobena z kvalitního lamina, které odolává poškrábání, vlhkosti i vysokým teplotám. Snadná údržba a dlouhá životnost zaručují spolehlivost.

Produktový obrázek 2

Moderní design v kombinaci sonoma a grafit lesk

Skříň ladí s bytovou stěnou Filemon a doplní interiér o elegantní a svěží vzhled díky kontrastu světlého a tmavého dekoru.

Produktový obrázek 3

Snadná montáž s přiloženým plánkem

Produkt je dodáván v demontu včetně všech spojovacích materiálů a montážního návodu. Montáž zvládnete sami nebo využijte odbornou montáž od MIGRO.cz.

Produktový obrázek 4
Nejčastější dotazy

Jaký materiál je použit u skříně Filemon R1?

Skříň je vyrobena z lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám, což zajišťuje dlouhou životnost.

Je skříň dodávána smontovaná?

Skříň je dodávána v demontu s montážním plánkem a všemi potřebnými spojovacími materiály pro snadnou montáž.

Lze skříň kombinovat s dalšími produkty?

Ano, skříň Filemon R1 je vhodným doplňkem k bytové stěně Filemon, kterou najdete také v nabídce MIGRO.cz.


Šatní skříň Filemon je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Skříň je vhodným doplňkem k bytové stěně Filemon, kterou také najdete v naší nabídce. Je vyrobena v kombinaci oblíbených odstínů sonoma/grafit lesk. Vybavení skříně je 1 police a šatní tyč. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Doplňkové parametry

Kategorie: LOŽNICE
Hmotnost: 75 kg
EAN: 3194250068214
Hmotnost: 75 kg
Materiál: Lamino
Výška: 202
Šířka: 90
Hloubka: 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX