Matrace pružinová KAURISA rozměr 80x200 cm
Kód: WOJ-KALIF-80-200Související produkty
Detailní popis produktu
Praktická pružinová matrace
Matrace KAURISA rozměr 80x200 cm nabízí optimální oporu díky taštičkovým pružinám a dvěma stranám s odlišnými vlastnostmi. Ideální pro každodenní použití v ložnici.

Odolné a hypoalergenní materiály
Potah s bavlnou a latexová pěna zajišťují cirkulaci vzduchu, odolnost vůči alergenům a dobré tepelně-izolační vlastnosti. Vhodná pro osoby s respiračními potížemi.

Možnost výběru tvrdosti
Obě strany matrace mají označení H3/H5, což umožňuje volbu mezi střední a extra tvrdou oporou podle preferencí uživatele.

Snadná údržba a komfort
Pratelný snímatelný potah a výška cca 20 cm zajišťují jednoduchou údržbu a pohodlné používání. Matrace je vhodná pro každodenní spánek.

Jaká je nosnost matrace KAURISA?
Maximální nosnost je 110 kg, což zajišťuje dostatečnou oporu pro většinu uživatelů.
Je matrace vhodná pro alergiky?
Ano, matrace je hypoalergenní díky použitým materiálům, jako je latex a kokosová deska, které brání množení bakterií a roztočů.
Jaké jsou možnosti dopravy a montáže?
Doprava je možná zdarma při nákupu nad 9000 Kč, nabízíme také odbornou montáž a odvoz starého nábytku.
Pružinová matrace 80x200 cm v pratelném snímatelném potahu. Jádro matrace je charakteristické hustě uspořádanými taštičkovými pružinami v množství 506 ks/m2 a 7 zónami tvrdosti, které zajišťují dokonalou oporu těla a komfort odpočinku. Za zmínku stojí funkce taštičkových pružin, které pracují odděleně a reagují jen v místě tlaku. Pokud si tedy na matraci lehnete, dojde ke stlačení pouze těch pružin, na které se vyvíjí tlak. Matrace je z jedné strany potažena 3 cm silnou vrstvou latexové pěny a z druhé strany 1 cm silnou kokosovou deskou a na ní je PUR pěna T25 tloušťky 2 cm, což umožňuje výběr užitkové strany vzhledem k rozdílům ve vlastnostech materiálů.
- Kokos se v matracích používá ke zpevnění, zvýšení nosnosti a odolnosti, zároveň je antibakteriální a antialergický. Pomáhá odvádět vlhkost z matrace a udržuje uvnitř suché prostředí.
- Latex má skvělé ortopedické a fyziologické vlastnosti. Jeho antibakteriální vlastnosti zabraňují šíření bakterií, plísní a roztočů a také neabsorbuje prach. Doporučuje se tedy pro osoby s respiračními obtížemi.
Matrace je hypoalergenní a použití bavlny v potahu matrace podporuje cirkulaci vzduchu a poskytuje dobrou tepelnou izolaci. Je odolná vůči různým druhům tlaku, deformaci a promáčknutí a poskytuje dobrou ventilaci, což ocení lidé s nadměrným pocením. Obě strany matrace mají označení tvrdosti H3/H5 - středně tvrdá/extra tvrdá. Výška matrace je +/- 20 cm. Barva pěn se může lišit od vyobrazení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace pružinové |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 3194250086848 |
| Hloubka: | 200 |
| Materiál: | látka, ostaní, PUR pěna, pružina |
| Místnost: | ložnice |
| Nosnost: | 110 |
| Šířka: | 80 |
| Výška: | 20 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




