Kusový koberec Moderno Esre Multi
Kód: MK127459Detailní popis produktu
Stylový doplněk do interiéru
Moderní kusový koberec Flair Rugs Moderno Esre Multi s geometrickými vzory oživí váš obývací pokoj nebo ložnici. Vyroben z přírodní vlny, nabízí výbornou izolaci a tlumení hluku.

Všestranné využití
Ideální do obývacích pokojů, ložnic nebo pracovních prostor. Díky nízkému vlasu a odolnosti je snadno udržovatelný a odolný vůči opotřebení.

Snadná údržba
Pravidelně vysávejte jemným kartáčovým nástavcem. Při polití ihned očistěte vlhkým hadříkem. Vlna pouští vlas, což časem odezní.

Vysoce kvalitní materiál
Vyrobeno v Indii, s certifikáty nezávadnosti. Přírodní vlna zajišťuje tepelnou a zvukovou izolaci, je antistatická a ekologická.

Jak se koberec čistí?
Pravidelně vysávejte jemným kartáčovým nástavcem. Při polití ihned očistěte vlhkým hadříkem. Vyhněte se použití rotačního kartáče.
Jak dlouho vydrží?
Vlněné koberce jsou odolné a při správné údržbě vydrží mnoho let. Pouští vlas na začátku, což časem ustává.
Je vhodný do všech místností?
Ano, především do obývacích pokojů, ložnic nebo pracovních prostor. Díky izolaci je vhodný i do chladnějších místností.
Flair Rugs
Flair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní kusové koberce |
|---|---|
| EAN: | 5031193676999 |
| Barva: | Vícebarevná |
| Celková výška: | 11 mm |
| Výška vlasu v mm: | 9 mm |
| Celková váha: | 3400 g/m2 |
| Materiál: | Přírodní |
| Specifikace materiálu: | Vlna |
| Typ vlasu: | Střižený - komfortní |
| Podklad: | Textil |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty, Absence těžkých kovů |
| Styl: | Retro, Art Deco, S geometrickými vzory, Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem, Antistatický, Výborná tepelná a zvuková izolace, Ručně vyřezávaný |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba, 3D efekt |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Země původu: | Indie |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek na prodejně Praha |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




