Kusový koberec My Gobelina 643 ocean – na ven i na doma
Kód: MK135120 MK135121 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Univerzální použití
Kusový koberec My Gobelina 643 ocean je vhodný jak do interiéru, tak i na venkovní prostory. Díky odolným materiálům jej můžete použít v obývacím pokoji, ložnici, kanceláři i na terase.

Odolné materiály
Koberec je vyroben ze směsi polypropylenu a polyesteru, což zajišťuje jeho odolnost vůči opotřebení a snadnou údržbu. Materiály jsou antistatické a vhodné i pro podlahové topení.

Moderní vintage design
Design s vintage motivem působí jako opotřebovaný a dodá prostoru originální přímořský styl. Koberec je obšitý na delších stranách a má nízký vlas pro komfortní pocit.

Snadná údržba a dlouhá životnost
Díky syntetickým vláknům je koberec snadno čistitelný a odolný vůči vlivům počasí. Je vhodný pro každodenní použití i v exteriéru bez obav z poškození.

Lze koberec použít venku i doma?
Ano, koberec My Gobelina 643 ocean je navržen pro použití jak v interiéru, tak i v exteriéru, například na terase nebo balkóně.
Je koberec vhodný na podlahové topení?
Ano, materiály a konstrukce koberce umožňují jeho bezpečné použití na podlahovém topení bez rizika poškození.
Jak se koberec čistí?
Koberec je snadno udržovatelný, doporučuje se pravidelné vysávání a případné čištění vlhkým hadříkem bez agresivních chemikálií.
Obsession
Poznejte koberce Obsession
Mladý německý výrobce kusových koberců a doplňků vznikl teprve v roce 2012. Za tak krátkou dobu si však vybudoval silnou pozici na trhu zejména díky svým originálním a barevným moderním kolekcím a používání špičkových materiálů. Tým mladých designérů vytváří vzory, jaké nenajdete nikde jinde a nebrání se ani používání v kobercovém světě nevídaných materiálů, jako je například kůže nebo imitace srsti. Část výroby probíhá v Německu a část v Turecku či Indii. Mezi koberci výrobce Obsession najdete i tzv. hand-loom koberce, tedy ručně tkané.
Katalog Obsession v PDF (vše dovezeme do 4 týdnů)
Webové stránky výrobce Obsession, zobrazit nabídku koberců Obsession
Ke stažení:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní kusové koberce |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Modrá |
| Celková výška: | 7 mm |
| Výška vlasu v mm: | 6 mm |
| Celková váha: | 1100 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše), Polyester |
| Typ vlasu: | Střižený - komfortní |
| Podklad: | Bez podkladu |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty, Absence těžkých kovů |
| Styl: | Vintage, Moderní, Přímořský |
| Využití: | Venkovní i vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení, Antistatický, Venkovní použití (outdoor) |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Kancelář |
| Země původu: | Egypt |
| Lemování, obšití: | Na delších stranách + kratší založené |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek k poslání zdarma |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
| Doručení do Vánoc: | Doručíme do Vánoc |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




