Pohovka Kelly šedá
Kód: FAL0508017905Detailní popis produktu
Pohovka Kelly je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení - jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy a samozřejmostí je také nepostradatelný úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťuje výpň sedáku z vlnitých pružin v kombinaci s pružinami bonell a kvalitní PUR pěnou. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty. Pohovku nabízíme v několika trendy barvách. Vyobrazené dopňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 85 kg |
| EAN: | 3194250069420 |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 90 |
| Šířka: | 225 |
| Hloubka: | 97 |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 144x200 cm |
| Základní barva: | Paros 06 |
| Výška sedu: | 41 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




